Kategórie

Výrobcovia

Odber noviniek

KEETEC BS 400 NEW II Anti-hook

KEETEC BS 400 NEW II Anti-hook Zobraziť plnú veľkosť

Parkovací asistent KEETEC BS 400 s funkciou Anti-hook a nastaviteľnou citlivosťou snímačov je určený pre osobné vozidlá,

Viac detailov

BS 400

56,40 €

Parkovací asistent KEETEC BS 400 s funkciou Anti-hook a nastaviteľnou citlivosťou snímačov je určený pre osobné vozidlá, obsahuje 4 snímače do zadného nárazníka a bzučiak. Na blízkosť prekážky je vodič upozorňovaný akustickou signalizáciou, pričom dosah snímačov je od 0,3 m do 1,5 m.Výhodou parkovacieho asistenta BS 400 sú jeho inovované funkcie:

• možnosť nastavenia citlivosti snímačov, nastavenie cez trimer na riadiacej jednotke
(LOW-HIGH),
• funkcia ANTI-HOOK zabezpečuje, aby parkovací snímač nevyhodnocoval ťažné zariadenie alebo rezervné koleso na piatych dverách ako prekážku. Táto funkcia sa aktivuje jednoduchým prepnutím prepínača na riadiacej jednotke (ON/OFF). 

Parkovací asistent KEETEC  BS 400 je určený pre osobné vozidlá. Obsahuje 4ks snímačov s priemerom 19 mm a nastaviteľným dosahom pre použitie do zadnej alebo prednej časti vozidla. Taktiež citlivosť snímačov je nastaviteľná. 
Pri použití v prednej časti vozidla BS 400 obsahuje vstup na pripojenie signálu rýchlosti vozidla, ktorý slúži na automatické zapnutie/vypnutie pri prekročení nastavenenj rýchlosti.
Vzdialenosť od prekážky je signalizovaná akusticky, pričom vzdialenosť akustickej signalizácie môžete nastaviť buď od 1,5m alebo 0,5m.
BS 400 obsahuje funkciu Anti-hook, ktorá zabezpečuje, aby parkovací snímač nevyhodnocoval ťažné zariadenie alebo rezervné koleso na piatych dverách ako prekážku.
Dosah snímačov je od 0,3 do 1,5m. Pri použití v prednej časti vozidla od 0,3 do 1m.

Parametre:
napájacie napätie: 9-16V
pracovná teplota: -30 do +70°C
pracovný prúd: 20-200 mA
ultrazvuková frekvencia snímačov: 40kHz

Obsah balenia:
- riadiaca jednotka
- 4 ks snímačov s priemerom 19mm
- bzučiak 
- kabeláž
- nástroj na zhotovenie otvoru do nárazníka